niedziela, 21 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Cóż za argumentacja ministerstwa... - debile?

Dodano: 07.11.2018 4:41 | 22 odsłon | 0 komentarzy


"Jednak ministerstwo nie zamierza wprowadzać zmian w przepisach, a stanowisko w tej sprawie zakłada, że kierowcy muszą sobie radzić na własną rękę.
Wprowadzenie możliwości wyprzedzania rowerzystów na tak oznakowanym odcinku drogi, skutkującej najechaniem pojazdu wyprzedzającego na linię P-4 lub jej przekroczeniem w ocenie resortu infrastruktury mogłoby skutkować kolejnymi wnioskami o rozszerzenie tej możliwości także na inne przypadki (np. możliwość omijania autobusu korzystającego z przystanku wyznaczonego na jezdni linią przystankową P-17, wzdłuż linii P-4), co w konsekwencji mogłoby prowadzić do deprecjacji znaku poziomego P-4. – mówi Marek Chodkiewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury."
Znaczy NIE. Ale nie dlatego, ze to będzie bardziej niebezpieczne, tylko dlatego, że MOŻE będą inne wnioski w tej sprawie, a my nie będziemy wstanie (tak jak tu) wymyślić żadnej sensowej argumentacji.
Zatem niech auta przyciskają się obok rowerów, niech dochodzi do wypadków, albo karzmy za przekroczenie tych linii przy wyprzedzaniu - choć manewr był bezpieczny. Niech auta jada w długich sznurach bo rower i wąsko - choć z przeciwka nic nie nadjeżdża.
Wszystkim na będzie lepiej!
No bo jak pozwolimy obywatelom raz sobie zrobić dobrze, to za chwilę będą żądać kolejnych ustępstw.
--
Pozdrawiam,
galtom
"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl »

Tagi: Mini, OlejKod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 web-auto.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone