wtorek, 16 lipca 2019 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
zawiadomienie o obowiązku wniesienia opłaty dod...

Dodano: 09.02.2019 4:40 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Problem jest tego typu... firma, w której pracuję znajduje się na terenie prywatnym.
Od stycznia b.r. nastąpiła zmiana zasad parkowania na terenie parkingu. Do tego czasu pracownicy parkowali swoje auta (prywatne i służbowe) na miejscach oznaczonych plakietką firmy.
Obecnie wygląda to tak, że wszystkie miejsca parkingowe wydzierżawione przez firmę posiadają tę samą tabliczkę...
W przypadku mojej firmy zdecydowano na podział na miejsca postojowe dla pojazdów służbowych oraz dla pojazdów prywatnych. Nie wiem na jakim szczeblu zdecydowano o tym podziale jednak problem jest tego typu, że na parkingu nie jest to w żaden sposób określone, gdyż tabliczki nie nakierowują na to w żaden sposób – pozostały niezmienione. Co najistotniejsze wiadomość o wprowadzonych zmianach została rozesłana do pracowników z mojej miejscowości w formie wiadomości mailowej. W wyniku przeoczenia pracownika działu administracji mail nie został do mnie przesłany (w ostatnim czasie zmieniałam spółkę i nie należę do podstawowej grupy mailingowej). Przedmiotową wiadomość otrzymałam dopiero w momencie zgłoszenia się do administracji w celu wyjaśnienia otrzymania zawiadomienia. Moje niezrozumienie sytuacji było spowodowane głównie tym, że w październiku ubiegłego roku przekazywałam dane swojego auta do wpisania na listę aut uprawnionych do parkowania. Administrator skontaktowała się ze mną telefonicznie wyjaśniając, że przeprasza, ale pominęła mnie w wysyłce wiadomości dotyczącej zmian i niestety nie ma możliwości anulowania tegoż zawiadomienia. Wyjaśniła wówczas, że auta prywatne winny parkować bezpośrednio pod budyniem, a nie po drugiej stronie drogi, gdyż te miejsca są obecnie zarezerwowane dla pojazdów służbowych. Wysłała także zapomnianego maila, który wyjaśnia cały schemat...
Oczywiście właściciel parkingu odrzucił moją reklamację.
Na zawiadomieniu widnieje jednak błąd w postaci adresu postoju. Moja firma znajduje się pod numerem 7/9, a oni wystawiają zawiadomienia na numer 9/7. Czy jest to podstawa do anulowania zawiadomienia?

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl »

Tagi: Dodge, MiniKod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 web-auto.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone