poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Alkohol  RSS
Po "prawko" na podwójnym gazie

Dodano: 08.01.2019 12:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci z piotrkowskiej komendy interweniowali wobec kursanta, który podszedł do egzaminu na prawo jazdy będąc pod wpływem alkoholu.

Źródło: https:

Miał prawie 4 promile alkoholu

Dodano: 04.01.2019 12:07 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Kompletnie pijanego kierowcę zatrzymali policjanci z powiatu lubińskiego. Mężczyzna jechał przed funkcjonariuszami bardzo powoli i miał włączone tylne światło przeciwmgłowe.

Źródło: https:

Czy możesz już prowadzić samochód? Porównujemy wyniki wirtualnego i normalnego alkomatu

Dodano: 01.01.2019 0:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wiele osób używa tzw. "wirtualnych alkomatów", których wyniki prezentują teoretyczną zawartość alkoholu we krwi po spożyciu konkretnych trunków. Czy można jakkolwiek im wierzyć? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Tagi: Alkohol
Źródło: feedproxy.google.com

Zaczęło się od kolizji, a skończyło w zakładzie karnym

Dodano: 10.12.2018 12:08 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Brawura po alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów zaprowadził pewnego mężczyznę do policyjnego aresztu. Z racji tego, że sprawca był również poszukiwany, trafił od razu za kratki.

Tagi: Alkohol
Źródło: https:

Nauka jazdy na "podwójnym" gazie

Dodano: 19.11.2018 12:02 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Mundurowi z Chorzowa zatrzymali 30-letnią kobietę, która będąc pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad dwa promile alkoholu.

Tagi: Alkohol
Źródło: https:

I NA MIASTO, I NA RYBY – CZYLI W SAM RAZ. TEST SEATA ARONA.

Dodano: 11.11.2018 22:46 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Nadeszły takie czasy, że koncerny motoryzacyjne uzależnione są od samochodów typu SUV, niczym alkoholik od napojów wyskokowych. Samochód o nieco podwyższonym nadwoziu to recepta na sukces. I nie jest to tymczasowa moda, a raczej trend który na dłużej zagości w branży. Obecnie każda szanująca się marka – ta popularna czy mniej popularna, ta luksusowa, czy nawet ta bardziej egzotyczna musi mieć w swojej ofercie samochód typu SUV, a najlepiej kilka. Doskonałym przykładem jest tutaj Lamborghini. Nie tak dawno do salonów sprzedaży tej sportowej marki zawitał pierwszy SUV o nazwie Urus.

Źródło: moto-testy.pl

OT barany

Dodano: 10.11.2018 4:40 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Nie macie trochę wrażenia, że na tle europy "zachodniej" jesteśmy trochę traktowani jak barany, które nie potrafią o sobie decydować i mogą sobie sami zrobić krzywdę? Np.: szczepienia obowiązkowe, dozwolona zawartość alkoholu we krwi 0,2, najmniejsza ilość broni palnej w prywatnych rękach. Wszędzie na zachód jest większy luz.
--
.
-Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-

Tagi: Alkohol
Źródło: forum.gazeta.pl

Metanol – alternatywne paliwo dla skuterów

Dodano: 04.11.2018 21:27 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Dwusuwowe silniki na co dzień pracują na paliwie będącym mieszanką benzyny i oleju silnikowego, co jest niezbędne z punktu widzenia odpowiedniego smarowania silnika. Gdy ceny ropopochodnych paliw rosną, użytkownicy skuterów mogą być skłonni do poszukiwania paliw alternatywnych. Jednym z nich będzie metanol. Metanol to najprostszy alkohol o wzorze chemicznym CH3OH. Wrze w temperaturze ok. 70°C [...]

Tagi: Aro, Olej, Alkohol
Źródło: www.motorewia.pl

Jak wam (drogowo) mija Día de Muertos?

Dodano: 02.11.2018 4:40 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Bo ja mam dość.
Wczoraj wracałem prawie godzinę z roboty (normalnie 15-20 minut) bo debil z MPK zaparkował w osobówce. Dobrze, że poszedłem piechotą, bo ci którzy wybrali samochód lub MPK jechali prawie 2 godziny... 5 kilometrów.
Dzisiaj wypad na groby i obraz totalnego bezhołowia.
Droga wojewódzka, ograniczenie do 70, jadę 85... i czuję się jak zawalidroga - podwójna ciągła, skrzyżowania, oznaczone zakręty - wyprzedza mnie przynajmniej dziesięciu (na odcinku 2x18 km). Za to dwukrotnie tuż przede mnie wytaczają się z bocznych dziadki, wiek na oko ponad 80 w obydwu przypadkach... raz hamuję ostro, drugi raz wyprzedzam/omijam na skrzyżowaniu, bo hamowanie by nic nie dało.
Najnormalniej na ekspresówce (2x50 km dziś).
Kilku szybkich i wściekłych (ale bez strasznych przegięć - na oko 160-170, a nie 230 czy szybciej), sporo przerażonych młokosów/samic omega, ciągnących prawym pasem 80-90 km/h z przerażeniem w oczach (podczas gdy na fotelu obok, zmęczony nierówną walką stoczoną wraz ze szwagrem nad butelką ziemniaka w płynie, spoczywa samiec omega). O dziwo nie spotkałem dziadków na ekspresówce, przynajmniej nie takich snujących się jak smród po gaciach. Po zjeździe z S12 na S12/S17 "przyklejam" się 250 metrów za cytryną C3 z czerwonym dachem... dojadę za nią prawie pod dom, dwa razy dotykając na ekspresówce przycisku do zmiany prędkości.
Wjazd z powrotem do miasta (wracałem przed południem, wyjeżdżałem przed 8 rano) i szok. Można pojechać z pasa do jazdy w prawo na wprost. Można pojechać z pasa do jazdy na wprost w lewo. Można snuć się 35km/h na trasie o dozwolonej 70km/h... tylko po to, żeby zmienić pas na "mój" mi też przed nosem. Można. Jak się cały rok samochód trzyma pod kocem, albo kluczyki widzi tylko wtedy, gdy samiec omega znów przegnie z piciem...
...w radiu zaś cały czas tylko o prędkości i alkoholu.
Owszem, te dwa czynniki są odpowiedzialne za największe tragedie. Ale za zwyczajny drogowy wqrw, za zirytowanie kilkoma wymuszonymi cudzą głupotą hamowaniami na godzinę, odpowiadają brak doświadczenia i dupowatość na drodze.
Jutro jadę po lubelskich cmentarzach... jadę autobusem, mam dość tej "hatakumby" ((c) Patryś Jaki).
--
Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.

Źródło: forum.gazeta.pl

Audi uderzyło w wóz straży pożarnej

Dodano: 25.10.2018 12:01 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Sprawcą całego zajścia była młoda kobieta, która – jak się szybko okazało – prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu.

Tagi: Audi, Alkohol
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 web-auto.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone