środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
Wiadomości z tagiem Dodge  RSS
Volkswagen Golf 8 na zdjęciach

Dodano: 07.03.2019 9:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że najnowsze wcielenie kompaktu niemieckiej marki widziano w wersji praktycznie pozbawionej elementów maskujących.

Źródło: https:

Monroe, kyb a moze cos innego?

Dodano: 05.03.2019 4:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Wyszło ze amorki do wymiany, przód 54 i 49 %, tył powyżej 70.
Wymienię pewnie przód tylko.
Rozpiętość cen : od 150 za dwa (!) do 250-300 za sztukę za wymienione w tytule. I ok 250 za oryginalne Dodge.
Z dawnych lat znam monroe, ale 100 lat nie wymieniałem. Moze te kayaby lepsze?
Pewnie i tak dodza sprzedamy w tym roku ale to nie powód żeby szit ładować w fajne auto
Co robić? Jak żyć?
--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Tagi: Dodge
Źródło: forum.gazeta.pl

Ranking modeli TOP50 za luty. Fabia wraca na szczyt

Dodano: 04.03.2019 17:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Skoda Fabia w styczniowym rankingu bestsellerów polskiego rynku była dopiero trzecia. Natomiast w lutym "czeszka" dodała wyraźnie gazu i wyprzedziła nie tylko Toyotę Yaris, ale nawet i samą Octavię.

Źródło: https:

Do uczonych w "Talmudzie".

Dodano: 27.02.2019 4:41 | 12 odsłon | 0 komentarzy

O wielcy mędrcy tego forum, coście rozumy wszelakie zeżarli, przetrawili i ... no dobra, do rzeczy:
Mam takie skrzyżowanie po drodze do domu, które do niedawna było całkiem niepozorne, ale ostatnio (w związku z remontem w sąsiedniej dzielnicy) zmieniono na nim organizację ruchu.
Dla kierunku który mnie interesuje mamy teraz:
1. lewy pas do jazdy w lewo i na wprost (tak jak przed zmianami),
2. pas środkowy do jazdy na wprost i w prawo (przed zmianami tylko do skrętu w prawo),
3. pas prawy do jazdy w prawo.
Sygnalizacja to sygnalizator kierunkowy S3 (prosto i w lewo) nad pasem lewym, S2 nad pasem środkowym i S3 (w prawo) nad pasem prawym.
No i to by nie była Polska, gdyby ktoś czegoś nie spieprzył.
Otóż obok prawego S3 dodali... zieloną strzałkę (która winna występować tylko w połączeniu z S2 - sic!).
No i tak - po pierwsze przy dwóch pasach do jazdy w prawo nie wolno walić strzałki (Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 28 marca 2008 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach - "Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką, wyświetlany przez sygnalizator S-2, stosuje się, jeżeli w czasie, gdy nadawany jest sygnał czerwony ogólny, istnieje możliwość ruchu pojazdów skręcających w prawo lub w lewo, pod warunkiem zapewnienia bezpieczeństwa pieszym i pojazdom, dla których wyświetlany jest w tym czasie sygnał zielony. Sygnału tego nie wolno stosować, gdy do jazdy w kierunku zgodnym z kierunkiem wskazanym strzałką przeznaczone są dwa lub więcej pasów ruchu").
Z drugiej strony zaś Rozporządzenie Ministra Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych, a to mówi wyraźnie:
"1. Nadawany przez sygnalizator S-2 sygnał czerwony wraz z sygnałem w kształcie zielonej strzałki oznacza, że dozwolone jest skręcanie w kierunku wskazanym strzałką w najbliższą jezdnię na skrzyżowaniu, z zastrzeżeniem ust. 3."
(ustęp 3 traktuje o obowiązku zatrzymania się i ustąpienia tym, którzy mają zielone)
I teraz tak -
ja stoję na stanowisku, że jako kierujący mam się stosować do znaków i sygnałów zgodnie z w/w rozporządzeniem i w dupie mam to, że ktoś się nie zastosował do rozporządzenia o warunkach technicznych, bo po prostu mam je gdzieś.
Inni twierdzą, że skręcać w prawo na strzałce można tylko z prawego.
Można też stwierdzić, że strzałkę stosuje się do pasa, który ma S-2... czyli, że na strzałce skręcać można tylko ze środkowego

Tagi: Dodge, Mini
Źródło: forum.gazeta.pl

Ceny bez większych zmian...

Dodano: 14.02.2019 12:02 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Paliwami, które w ciągu ostatniego tygodnia potaniały, są benzyna "95" i gaz samochodowy, choć trzeba dodać, że skala obniżek jest faktycznie niewielka.

Tagi: Dodge
Źródło: https:

54 km w 27 lat. Unikalny Dodge Viper trafił na sprzedaż

Dodano: 12.02.2019 22:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W 1992 roku kupujesz Vipera. Każdy normalny nabywca zapewne cieszyłby się kilometrami pokonywanymi tym potworem z jednostką V10. Są jednak wyjątki.

Tagi: Dodge
Źródło: feedproxy.google.com

zawiadomienie o obowiązku wniesienia opłaty dod...

Dodano: 09.02.2019 4:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Problem jest tego typu... firma, w której pracuję znajduje się na terenie prywatnym.
Od stycznia b.r. nastąpiła zmiana zasad parkowania na terenie parkingu. Do tego czasu pracownicy parkowali swoje auta (prywatne i służbowe) na miejscach oznaczonych plakietką firmy.
Obecnie wygląda to tak, że wszystkie miejsca parkingowe wydzierżawione przez firmę posiadają tę samą tabliczkę...
W przypadku mojej firmy zdecydowano na podział na miejsca postojowe dla pojazdów służbowych oraz dla pojazdów prywatnych. Nie wiem na jakim szczeblu zdecydowano o tym podziale jednak problem jest tego typu, że na parkingu nie jest to w żaden sposób określone, gdyż tabliczki nie nakierowują na to w żaden sposób – pozostały niezmienione. Co najistotniejsze wiadomość o wprowadzonych zmianach została rozesłana do pracowników z mojej miejscowości w formie wiadomości mailowej. W wyniku przeoczenia pracownika działu administracji mail nie został do mnie przesłany (w ostatnim czasie zmieniałam spółkę i nie należę do podstawowej grupy mailingowej). Przedmiotową wiadomość otrzymałam dopiero w momencie zgłoszenia się do administracji w celu wyjaśnienia otrzymania zawiadomienia. Moje niezrozumienie sytuacji było spowodowane głównie tym, że w październiku ubiegłego roku przekazywałam dane swojego auta do wpisania na listę aut uprawnionych do parkowania. Administrator skontaktowała się ze mną telefonicznie wyjaśniając, że przeprasza, ale pominęła mnie w wysyłce wiadomości dotyczącej zmian i niestety nie ma możliwości anulowania tegoż zawiadomienia. Wyjaśniła wówczas, że auta prywatne winny parkować bezpośrednio pod budyniem, a nie po drugiej stronie drogi, gdyż te miejsca są obecnie zarezerwowane dla pojazdów służbowych. Wysłała także zapomnianego maila, który wyjaśnia cały schemat...
Oczywiście właściciel parkingu odrzucił moją reklamację.
Na zawiadomieniu widnieje jednak błąd w postaci adresu postoju. Moja firma znajduje się pod numerem 7/9, a oni wystawiają zawiadomienia na numer 9/7. Czy jest to podstawa do anulowania zawiadomienia?

Tagi: Dodge, Mini
Źródło: forum.gazeta.pl

TOP30 modeli dla Kowalskiego. Yaris ściga się z Fabią

Dodano: 08.02.2019 9:35 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Na koniec ubiegłego roku najpopularniejszym modelem w rejestracjach na klientów prywatnych była Skoda Fabia. Teraz jednak gazu mocno dodała Toyota Yaris. I od razu widać tego efekty...

Źródło: https:

Ford fusion traci moc / żre paliwo

Dodano: 30.01.2019 4:40 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Witam. Moj Fusion zaczął ostatnio mieć dziwne "dolegliwości". Zaczęło się od tego, że przy postoju silnik lekko poszarpywal. Zdarzyło się to dwukrotnie, potem przeszło więc olalam. Niestety doszło do tego poszarpywanie przy niskich biegach, ale nie cały czas, tylko gdy spada prędkość, gdy dodam gazu i zwiększę bieg, uspokaja się to. Zauważyłam że wzrosło mu zużycie paliwa o 1-1.5l / 100km oraz kolejna dziwna rzecz - że po odpaleniu silnika, gdy jest zimny czasem ma 1200 obrotów a czasem 800. Ktoś wie, o co tu może chodzić? Co się psuje / zepsuło i ile może kosztować naprawa? Czy to może mieć związek ze starym olejem?

Źródło: forum.gazeta.pl

Fiat 500X zaprezentowany w wersji S-Design

Dodano: 27.01.2019 13:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Fiat poszerzył rodzinę modeli S-Design o swojego crossovera, czyli model 500X. Dołączy on do 500L, 124 Spider oraz Tipo. Auto bazuje na wersji Cross i Urban. Producent dodał kilka elementów...

Źródło: www.v10.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 web-auto.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone