środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem GDDKiA  RSS
Co z przydrożną gastronomią po budowie autostrad?

Dodano: 11.05.2019 4:40 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Ok, wiadomo, poupada masa zajazdów, gdy starą "DeKawkę" zastąpi "eSka". Trudno, takie życie, ale czy na nowych drogach będzie coś innego niż McD, KFC i BK? Ok, jest kilka Barów Taurus, głównie na południu, ale z tego co widziałem w większości ruch słaby i nie wiem jak długo to wytrzyma. Wygląda na to, że Polacy nie chcą czegoś takiego. Czy naprawdę McD ludziom wystarcza na trasie? Nie przeszkadza im to uczucie śmietnika w żołądku tuż po zjedzeniu? I ewentualna "sraczka"? Na północy budują S6 i kiedyś GDDKiA obiecało jednemu zajazdowi (Zajazd Europa), że przygotuje MOPa pod niego, jak zainwestuje w modernizację wg ich wytycznych. Ostatecznie wydymali go i MOPa zrobią kilka km dalej, a przetarg jest ustawiony pod McD.
To jest jedyna wada nowych dróg. Nie można zjeść normalnego obiadu. A od kiedy są opinie w Google czy TripAdvisor, na starych DK można przy drodze BARDZO DOBRZE zjeść.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: forum.gazeta.pl

Chaotyczna organizacja prac drogowych, fatalne oznakowanie. Miażdżący raport NIK

Dodano: 17.04.2019 14:07 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Fatalna organizacja prac drogowych, nieużywany system zarządzania ruchem i szereg innych, poważnych zaniedbań zarzuciła NIK Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. To przez opieszałość GDDKiA najczęściej stoimy w korkach.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: https:

Odcinkowy Pomiar Prędkości jest nielegalny! Kierowca z Tychów walczy z systemem

Dodano: 26.03.2019 13:59 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Odcinkowy Pomiar Prędkości narusza dobra osobiste, w tym prawo do prywatności - twierdzi mieszkaniec Tychów, który skierował do sądu pozew przeciwko śląskiej delegaturze GDDKiA. Domaga się w nim likwidacji OPP.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: https:

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Dodano: 17.01.2018 23:48 | 66 odsłon | 0 komentarzy

Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Dodano: 14.01.2017 23:32 | 115 odsłon | 0 komentarzy

Krakowski oddział GDDKiA podpisał na początku stycznia w obecności ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka umowę z firmą Sweco na wykonanie Koncepcji Programowej dla Północnej Obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowej S52.

Tagi: Kia, Mini, GDDKiA
Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Pomorska GDDKiA przygotowana do zimy

Dodano: 27.10.2016 9:52 | 271 odsłon | 0 komentarzy

W październiku — jak co roku — na drogach krajowych rozpoczyna się zimowa mobilizacja. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku jest gotowa do zapewnienia przejezdności około 806 km dróg krajowych w województwie pomorskim. Przygotowania do zimy pracownicy rozpoczynają już latem, kiedy drogi krajowe oceniane są pod kątem technicznym ─ sprawdzany jest stan ...

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: www.moto3m.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 web-auto.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone