sobota, 20 października 2018 r.  Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Wiadomości z tagiem Seat Leon Cupra  RSS
Peugeot 308 GTi czy Seat Leon Cupra R – co da więcej radości z jazdy?

Dodano: 09.10.2018 11:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rynek hot hatchy rośnie w siłę. Kolejni producenci odświeżają, bądź tworzą nowe konstrukcje oparte na swoich najpopularniejszych kompaktach. Dodają więcej mocy, usztywnią zawieszenie, przeprojektują zderzaki i gotowe. Przepis jest więc teoretycznie prosty. Ostatnio w redakcji gościliśmy dwóch przedstawicieli tego segmentu – Peugeota 308 GTi oraz Seata Leona Cupra R. Sprawdziliśmy, który z nich daje więcej przyjemności z jazdy.

Źródło: moto-testy.pl

Test: Seat Leon Cupra ST 300 KM – jeden z ostatnich

Dodano: 04.10.2018 15:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Jeździć nowym samochodem, który ma już swojego następcę jest trochę dziwnie, aczkolwiek Seat Leon Cupra ST ze zdjęć to jeden z ostatnich egzemplarzy. Już niedługo auto zmieni nazwę na Cupra Leon ST. Tymczasem mogłem poznać i polubić jego poprzednika.

Źródło: moto-testy.pl

SEAT Leon Cupra R | TEST: Czemu taka nie jesteś?

Dodano: 02.10.2018 20:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Po tygodniu spędzonym z Cuprą R na usta ciśnie mi się tylko jedno zdanie – dlaczego ten samochód nie był taki od początku? Szczerze przyznaję, że nigdy nie zrozumiałem fenomenu aktualnej generacji SEATa Leona Cupra. Faktycznie, w pewnym momencie oferował 280 koni mechanicznych w atrakcyjnej cenie, co było jego najmocniejszą stroną. Tylko co komu po tej mocy, skoro poza dynamiką na prostych auto było mocno przeciętne? Okej, skręcało w akceptowalny sposób, solidnie hamowało, pozwalało nawet na nadsterowność, zwłaszcza w wersji kombi, ale mimo to czegoś w nim brakowało. Od Cupry wiało chłodem, jak zresztą od większości hothatchy z koncernu Volkswagena. Są one niesamowicie skuteczne, ale po każdej przejażdżce odnosisz wrażenie, że czegoś tu brakowało, a oddając kluczyki w 10 minut zapominasz o samochodzie.

Źródło: moto-testy.pl

SEAT Leon Cupra R | TEST

Dodano: 01.10.2018 14:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Po tygodniu spędzonym z Cuprą R na usta ciśnie mi się tylko jedno zdanie - dlaczego ten samochód nie był taki od początku?

Źródło: feedproxy.google.com

Seat Leon Cupra z zastrzykiem mocy od ABT

Dodano: 06.08.2018 14:00 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Seat Leon Cupra jest świetnym hot-hatchem, ale nie ma podejścia do konkurentów klasy premium jak Audi RS3 czy Mercedes AMG A45. Jednak potencjał hiszpańskiego modelu jest wielki o czym świadczy efekt...

Źródło: www.tuning.v10.pl

Seat Leon Cupra R – czym różni się od „zwykłej” Cupry? I czy warto dopłacać?

Dodano: 09.07.2018 8:44 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Seat żegna się z Leonem Cuprą, ponieważ już niedługo zamierza go włączyć do oferty nowo powstałej marki – Cupra. Na tę symboliczną okazję przygotował wyjątkowy model – Leona Cuprę R. Wersja jest limitowana, ale kto zapłaci za Leona 180 tys. zł?

Źródło: moto-testy.pl

SEAT LEON CUPRA R - "R" JAK… RADOŚĆ Z JAZDY Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/testy/news-seat-leo

Dodano: 08.06.2018 22:53 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Model Leon Cupra R udowadnia, że nie tylko BMW potrafi dawać radość z jazdy. Seat także wie bardzo dobrze, jak wynagrodzić kierowcy wydatek ponad 180 tys. zł za czarnego hot hatcha.

Źródło: moto-testy.pl

Jeździłem Seatem Leonem Cuprą R. Samochód mnie zszokował!

Dodano: 04.05.2018 21:48 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Miałem okazję jeździć jednym z 799 wyprodukowanych egzemplarzy Seata Leona Cupra R. Musiałem po tym zmienić zdanie na kilka tematów i przedefiniować niektóre z używanych przeze mnie określeń. Czym jest naprawdę Seat Leon Cupra R? To nie jest jakiś tam wymyślony przez Seata model limitowany, który przyniesie kokosy. Choć kosztuje 182 100 zł, zatem można by tak przypuszczać. Czy jest to ekskluzywna wersja, która będzie z biegiem lat zyskiwać na wartości? Mam wrażenie, że nie ma na to szans.

Źródło: moto-testy.pl

Ostatni SEAT CUPRA, czyli [TEST] SEAT LEON CUPRA 300

Dodano: 23.04.2018 22:05 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Szczerze przyznam, że SEAT zawsze był marką, której nigdy nie brałem pod uwagę w kategorii „samochód dla mnie”. Traktowałem je jako trochę gorsze Volkswageny, niby miały słynąć z hiszpańskiego temperamentu i niemieckiej technologii. I o ile tę germańską część można było dostrzec dość łatwo, to gorącej południowej krwi dopatrzeć się nie dawałem rady. A co do samego Leona? Tutaj też miałem mieszane uczucia, niby pierwsza generacja nawet mi się podobała. Z pewnością o wiele bardziej niż ówczesny Golf, to druga odsłona była dla mnie kompletnym nieporozumieniem. Od tamtych czasów jednak sporo minęło i wydaje się, że hiszpańska marka mocno wzięła się za siebie. Żeby zweryfikować jak to wszystko ma się w praktyce porwałem Leona w najmocniejszej wersji CUPRA, żeby przez tydzień sprawdzić go na ulicach zaśnieżonej stolicy.

Źródło: moto-testy.pl

Ostatni SEAT CUPRA, czyli [TEST] SEAT LEON CUPRA 300

Dodano: 22.04.2018 21:42 | 20 odsłon | 0 komentarzy


Szczerze przyznam, że SEAT zawsze był marką, której nigdy nie brałem pod uwagę w kategorii „samochód dla mnie”. Traktowałem je jako trochę gorsze Volkswageny, niby miały słynąć z hiszpańskiego temperamentu i niemieckiej technologii. I o ile tę germańską część można było dostrzec dość łatwo, to gorącej południowej krwi dopatrzeć się nie dawałem rady. A co [...]

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 web-auto.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone